czwartek, 31 marca 2016

ULUBIEŃCY Marca 2016

Witajcie Kochani! Na moim kanale znajdziecie ulubieńców marca. Nawet nie wiem kiedy ten miesiąc minął. Zapraszam Was do oglądania :).

niedziela, 27 marca 2016

O tym, dlaczego zrezygnowałam z drogeryjnych antyperspirantów

Witajcie Kochani! Jak już z pewnością wiecie, od dłuższego czasu zmieniam swoją pielęgnację na naturalną. Dotyczy to również zamiany antyperspirantu na dezodorant. O szkodliwości drogeryjnych antyperspirantów, różnicach między tymi dwoma kosmetykami oraz o naturalnych filmikach dowiecie się mojego najnowszego filmiku.


Zapraszam Was cieplutko :).

wtorek, 15 marca 2016

PROJEKT DENKO - Luty 2016

Witajcie! Kochani jakiś czas temu na moim blogi mieliście okazję przeczytać kilka słów o zużytych przeze mnie kosmetykach. Tym razem Projekt Denko przeniosłam na mój kanał YT. Zapraszam Was do oglądania.

Pozdrawiam cieplutko,
Monika

niedziela, 13 marca 2016

ULUBIEŃCY Lutego 2016

Witajcie Kochani! Zapraszam Was na ulubieńców lutego, których znajdziecie na moim kanale YT :).


Pozdrawiam Was cieplutko!
Monika

wtorek, 8 marca 2016

Openbox Naturalnie z Pudełka - Marzec 2016

Witajcie Kochani! Jak co miesiąc przychodzę do Was z prezentacją Naturalnie z Pudełka. Tym razem przyszła pora na marcową edycję. Czy jestem z niej zadowolona? Przekonacie się o tym oglądając mój najnowszy filmik :). 

Zapraszam Was również na poprzednie edycje: styczniową oraz lutową :). 
Pozdrawiam Was cieplutko!
Monika

wtorek, 1 marca 2016

Przesyłka z USA

Witajcie Kochani! Tym razem przychodzę do Was z kilkoma nowościami z USA. Jakiś czas temu publikowałam tego typu posty na blogu. Teraz z kolei postanowiłam przenieść je na mój kanał na YT. Zapraszam Was do oglądania! :) 

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...