Cześć! Książki od zawsze miały w moim życiu swoje miejsce - uwielbiam je czytać. Może nie czytam ich zbyt dużo, natomiast zawsze 3 książki w miesiącu muszą być. To jest takie moje minimum czytelnicze. Chociaż uwielbiam zapach nowej książki i moment przekradania kartek, to częściej kupuję ebooki. Wygodniej czyta się je podczas jazdy komunikacją miejską.
Postanowiłam przyjść do Was z nowym cyklem postów, w którym będę pokazywać kupione przeze mnie książki. Myśle, że ebooki również mogę zaliczyć do tej serii wpisów. Co o tym myślicie?
Po przejściu na dietę wegetariańską, ciągle mam ochotę na testowanie nowych przepisów. Co prawda internet jest ich pełen, ale jednak co książka to książka. Dodatkowo biegam, także tym bardziej sięgnęłam po tę książkę - znajdują się w niej również warte uwagi porady dla biegaczy
Książka Agnieszki Maciąg oraz Martyny Wojciechowskiej "chodziły za mną" od dłuższego czasu. Obie kobiety niesamowicie mnie inspirują. Agnieszka Maciąg za pogodę i spokój ducha, natomiast Martyna za ogromną siłę. Dwie niesamowite kobiety.
Ostatnią książką jest "Kochaj" Reginy Brett. Zdania na temat jej książek są podzielone. Należę do tych osób, które je lubią. Dodatkowo mam jej trzy poprzednie książki i najzwyczajniej w świecie lubię mieć komplety.
Czytałyście którą z tych książek? Jestem ciekawa, czy byłybyście zainteresowane seria postów, w których opisuję książki przeczytane w danym miesiącu. Kiedyś na blogu była taka seria, natomiast przestałam publikować te wpisy. Dajcie znać :).
Buziaki!
Czytałyście którą z tych książek? Jestem ciekawa, czy byłybyście zainteresowane seria postów, w których opisuję książki przeczytane w danym miesiącu. Kiedyś na blogu była taka seria, natomiast przestałam publikować te wpisy. Dajcie znać :).
Buziaki!
Kochaj właśnie czytam - bardzo fajna jest :)
OdpowiedzUsuńTo się cieszę :). Mam wrażenie, że spora część osób nie lubi jej książek, ale może po prostu już się im przejadły :).
Usuńebooki jak najbardziej! Ja po okresie totalnego zastoju książowego pomału nadrabiam. I tak czytam ebooka (Bezsennosć w Tokyo) i klasyczną książkę (Dzika droga).
OdpowiedzUsuńMam Martynę, będę czytać.
Właśnie ubolewam, bo ogólnie uwielbiam książki papierowe, no ale nie mam już ich gdzie trzymać :P. Wczoraj nawet zapisałam się ponownie do biblioteki :P. Dziką drogę czytałam - świetna książka :).
Usuńnie miałam okazji poznać żadnej z nich:(
OdpowiedzUsuńTo jeszcze nic straconego :).
UsuńJestem za!
OdpowiedzUsuńNie czytałam żadnej, ale książka Martyny bardzo mnie ciekawi :)
Uwielbiam książki Reginy Brett. "Kochaj" już przeczytałam i bardzo mi się podobała :)
OdpowiedzUsuń