Cześć! Jestem Monika. Od 7 lat mieszkam w Warszawie. Zawodowo Specjalista HR, prywatnie - miłośniczka kosmetyków (zwłaszcza tych naturalnych, dobrych filmów, interesujących książek oraz podróży. Połączenie wszystkich tych rzeczy znajdziecie na moim blogu oraz kanale YouTube.
Uwielbiam jesień i wszystko co z tym związane (łącznie z deszczem). Wieczory z książką i ziołową herbatą to jest to! Koniecznie w dużym kubku ;).
Najczęściej zobaczycie mnie w szarościach, beżach, czerni i oczywiście bordo. Najważniejsza jest dla mnie wygoda.
Cenię sobie wolność. Nie lubię rywalizować z innymi - wolę to robić sama ze sobą.
Nie stronię również od aktywności fizycznej (zwłaszcza upodobałam sobie bieganie) oraz zdrowego odżywiania (jestem na diecie wegetariańskiej)
Mam nadzieję, że moje posty przypadną Wam do gustu i zostaniecie ze mną na dłużej.
Buziaki!
Monika

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz